Питання і відповіді про вступ до Житомирської політехніки

 

 

92 коментарі for “Питання і відповіді про вступ до Житомирської політехніки”

Оксана

пише:

Доброго дня, якщо ми подали документи і залишили оригінали це означає що ми поступили?

Юлія

пише:

Я знаю, що творчий конкурс проходить в усній формі і всі разом. Але як саме? І що саме будуть обговорювати? Кожного щось запитають чи як? Чи по одному булуть викликати?

Юлия

пише:

Добрий день, а я можу поступити на готельно-ресторану справу на базі молодшого спеціаліста?

Юлия

пише:

Доброго дня, якщо я хочу поступати на базі молодшого спеціаліста то мені треба реєструватися в електроному кабінеті?

panasyuk

пише:

Доброго дня. При вступі на базі молодшого бакалавра Вам непотрібно реєструвати електронний кабінет

Юлия

пише:

Добрий день, а держ. замовлення на освітній ступінь “бакалавр” на базі ОКР “молодший спеціаліст” є?

panasyuk

пише:

Доброго дня. При вступі на базі освітнього рівня “молодший бакалавр” Вам непотрібно реєструвати електронний кабінет

Оксана

пише:

Доброго дня. Цікавить питання по вступу чи є вступні іспити на платну основу на бакалавра з результатами ЗНО ,і чи потрібна медична довідка для вступу?Дякую

panasyuk

пише:

Доброго дня. Якщо ви вступаєте на базі повної загальної освіти, то вступ здійснюється за результатами ЗНО (якщо ви немаєте спеціальних умов). При вступі на базі “молодшого бакалавра” то необхідно сертифікат тільки з української мови та диплом. Медична довідка не потрібна

panasyuk

пише:

Доброго дня. Якщо ви вступаєте на базі повної загальної освіти, то вступ здійснюється за результатами ЗНО (якщо ви немаєте спеціальних умов). Медична довідка не потрібна

Валерій

пише:

На спеціальність Право 81 математика або англійська йде на вибір як 3 предмет? Чи зможу піти на контракт з К. Б 169.7 на Право

panasyuk

пише:

Доброго дня. Так ці два предмета є в бюджетній пропозиції, як третій предмет. Ви можете претендувати з таким КБ на зарахування.

Тетяна

пише:

Доброго дня. Де можна побачити кількість бюджетних місць в розрізі спеціальностей на вступну кампанію 2020 ? Дякую

Вікторія

пише:

Добрий день, який прохідний бал на платне навчання у ваш університет? Спеціальність: 1)Фахівець готельно-ресторанної справи; 2) Фахівець з туризму.

panasyuk

пише:

Добрий день, до участі в конкурсі допускаються особи, які мають бал сертифікату ЗНО 100 і вище.

Алина

пише:

Доброго дня, маю диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю “облік і оподаткування”. В коледжі здавали ЗНО з укр.мови і літератури та математики. Я можу подавати документи для здачі іспитів на ступень “бакалавр” (денна форма) за скороченим терміном навчання на спеціальність 071?. Заздалегідь дякую

panasyuk

пише:

Доброго дня, так ви маєте право подавати документи на цю спеціальність. Початок прийому документів 13 серпня, закінчення 22 серпня. Терміни проведення вступних випробувань 25-30 серпня.

Виталий

пише:

Доброго дня.Я молодший спеціаліст, я здавав в коледжі ЗНО з укр.мови та літератури.На які спеціальності я зможу вступити з даним ЗНО?

panasyuk

пише:

Доброго дня. При наявності сертифікату з української мови і літератури ви можете претендувати на вступ за всіма спеціальностями, окрім спеціальностями 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 281 «Публічне управління та адміністрування». Прийом документів 13-22 серпня, фахові вступні випробування 25-30 серпня

Тетяна

пише:

Доброго дня. Де можна побачити перелік питань/завдань вступних випробувань з іноземної мови для вступу у ЦПО?

Андрей

пише:

Добрый день, я действующий военнослужащий, имею статус участника боевых действий, хотел бы поступить на заочную систему обучения без сертификатов ЗНО. На специальность 172, телекоммуникаций и радио техника, с последующим поступлением на военную кафедру. Имею средне техническое образование (окончил колледж). Возможно ли это и как? Заранее благодарю за ответ.

panasyuk

пише:

Добрий день. Так Ви маєте можливість вступу до університету без сертифікатів ЗНО. Відповідно до пункту 3 розділу IV Правил прийому до Державного університету “Житомирська політехніка” Ви, як учасник бойових дій можете проходити вступні випробування безпосередньо в університеті. Для вступу необхідно подати документи. Вступна кампанія розпочинається 13 серпня.

Валентин Карпишин

пише:

Доброго дня! Маю тільки повну загальну середню освіту(2002 року), без ЗНО. Хотів би отримати вищу освіту на заочній формі навчання. Мене зацікавила спеціальність 133 “Галузеве машинобудування”.
Що мені потрібно в першу чергу, щоб поступити на бюджетну або платну форму навчання?
Маю статус учасника бойових дій.
Дякую за відповідь.

anatoliy

пише:

Ви можете вступити на навчання на базі повної загальної середньої освіти за результатами іспитів, які відбудуться в університеті, так як Ви учасник бойових дій. Для вступу необхідно подати документи. Вступна кампанія розпочинається 13 серпня.

Юля

пише:

Доброго дня, на який факультет я можу вступити з предметами( математика, українська мова та англійська мова на ЗНО)?

Вікторія

пише:

Добрий день! Працює приймальна комісія у суботу та неділю? Завчасно дякую за відповідь.

Олександр

пише:

Доброго дня!
В 2019 році я приймав участь в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з математики Житомирського державного технологічного університету. Що мені потрібно зробити, щоб бали за участь в олімпіаді врахувались в конкурсному балі при вступі у ЖДТУ.
Завчасно вдячний за відповідь.

begerskiy

пише:

Доброго дня.
Для цього Вам потрібно поставити відповідну відмітку при подачі заяви.

Артем

пише:

Доброго дня. Чи можливо поступити до університету після закінчення коледжу? Якщо можливо то на який курс та які потрібно документи для вступу?

begerskiy

пише:

Добрий день.
Так. Можливо. Термін навчання залежить від того на яку спеціальність Ви будете вступати і яку спеціальність закінчували у коледжі.

Вікторія

пише:

Скажіть будь-ласка, чи можу я всупити на факультет “Правоохоронна діяльність” – небюджетна пропозиція
(Замість третього предмета ЗНО здається творчий конкурс), якщо я здавала ЗНО з таких предметів:
-укр.мова та література;
-фізика;
-біологія?

begerskiy

пише:

Добрий день.
Так. З таким набором предметів Ви можете подавати заяву на вступ на спеціальність “Правоохоронна діяльність”
Термін подачі заяв з 10 по 16 липня.

Віка

пише:

Доброго дня скажіть будь ласка чи можливий вступ на бюджет на спеціальність “Правоохоронна діяльність”

begerskiy

пише:

Добрий день.
По спеціальності “Правоохоронна діяльність” немає бюджетних місць.

Ангеліна

пише:

Доброго дня,скажіть будь ласка, цього року будуть бюджетні місця на “Правоохоронну діяльність”, і який пороговий бал при вступі? Які будуть питання на творчий конкурс??

panasyuk

пише:

Доброго дня. Бюджетні місця на “Правоохоронну діяльність” виділяються не Міністерством освіти і науки України, тому відповідь на дане питання на сьогоднішній день неможлива. Мінімальні бали для участі в конкурсі за сертифікатами ЗНО становлять 100 балів для кожного сертифікату. Питання для творчого конкурсу знаходяться за посиланням https://vstup.ztu.edu.ua/vstupni-vyprobuvannya-2020/

Оксана

пише:

Доброго дня!Чи потрідна медична довідка та сертификати психіатра та нарколога при вступі на спеціальність правоохоронна діяльність?

Адам

пише:

Чи будуть державнi мiсця вступникiв, шо не подали оригiнали документiв, переданi iншим вступникам, наприклад тим, щом подали документи на контракт?

begerskiy

пише:

Добрий день.
Ні. Якщо абітурієнт, що отримав рекомендацію на бюджет, відмовляється від бюджетного місця (не подає оригінали документів), то на це місце можуть бути переведені певні категорії вступників, які мають пільги. Якщо таких вступників немає, університет втрачає це бюджетне місце.

Ліна

пише:

Доброго дня,на яку спеціальнісь я можу вступити у ваш ВУЗ з такими предметами Зно як Укр мова та література, Математика, Біологія, Історія України?

Анастасія

пише:

Скажіть, будь ласка, о котрій годині приймають документи та в якому кабінеті на ФІКТ?

begerskiy

пише:

Добрий день.
На ФІКТ документи приймаються у холлі актової зали (другий поверх) з 9-00 до 17-00.

Олена

пише:

Добрый день! Как понять, что при заявке 60 бюджетных мест, набираете 28? По сравнению с прошлым годом заявлено на 5 больше, принимаете на 9 меньше.

begerskiy

пише:

Добрий день.
Заявлені максимальні обсяги державного замовлення. Фактична кількість рекомендованих до зарахування на бюджет визначається в ході конкурсного відбору і доводиться закладам вищої освіти міністерством у вигляді списків рекомендованих до зарахування осіб. Фактичний обсяг державного замовлення визначається з урахуванням загальної кількості поданих заяв на дану спеціальність по Україні та балів ЗНО з якими подано ці заяви.

Ana

пише:

Скажіть, будь ласка, чи ви телефонуєте абітурієнтам до 1 серпня, і говорите про рекомендацію на бюджет?

begerskiy

пише:

Добрий день.
Якщо мова йде про вступ на оскнові ОКР “Молодший спеціаліст” або вступ для здобуття освітнього ступеня “магістр” то так – по мірі формування рейтингових списків.

Татьяна

пише:

Добрый день. Когда будут известны результаты и можно приносить документы-оригиналы? Читаю, комментарии и немного не поняла про АТО,так есть льготы или нет? Вы пишите,что нет,а ниже,что что льго ы и заявления надо приносить оригинал. Разъясните пожалуйста.

begerskiy

пише:

Добрий день.
Результати іспитів публікуються на сайті університету по мірі їх обробки.
Ось посилання на сторінку з результатами: https://vstup.ztu.edu.ua/vstupni-vyprobuvannya-2018/
Стосовно пільг для учасників АТО – пільги діють лише при вступі на перший курс на базі повної загальної середньої освіти. Ці пільги полягають у можливості вступу без ЗНО.
Для вступників на інших умовах пільг немає. Проте учасники АТО можуть бути переведені на навчання за державним замовленням за погодженням МОН. Минулого і позаминулого року усі учасники АТО були переведені на бюджет.

.

пише:

Ще є можливість відміняти заявки без втрати можливості вчитися на бюджеті?

begerskiy

пише:

Добрий день.
Такої можливості немає.

Дарья

пише:

Дайте будь-ласка відповідь. Якщо проходив навчання за ОКР молодший спеціаліст на бюджеті, чи можливий вступ на магістра по тій же спеціальності також на бюджет?

begerskiy

пише:

Добрий день.
Так, вступ на бюджет можливий. Не можна двічі здобувати один і той самий рівень вищої освіти на бюджеті.
Проте, для вступу на магістратуру необхідно мати диплом бакалавра або спеціаліста.

!

пише:

Скажіть, будь ласка, чому не відповідаєте на мої листи?
Хочу дізнатися щодо бюджетних місць. Цікавить така ситуація. Чому, беручи до прикладу 2017 рік та спеціальність 151, маючи 43 бюджетних місця, зараховано було всього 29 осіб? І то, були з них контрактники, які претендували на бюджет. У вас є ще якийсь додатковий пологовий бал?

begerskiy

пише:

Добрий день.
Препрошую, але Ваших листів ми не отримували.
Стосовно Вашого питання – наскільки я зрозумів, мова йде про вступ на основі повної загальної середньої освіти? У такому вападку 43 місця – це максимально можлива кількість бюджетних місць. Реально було надано 29 місць державного замовлення и усі хто отримав рекомендації на зарахування були зараховані. Стосовно порогового балу – його встановлює міністерство по кожній конкретній спеціальності. Цей бал залежить від кількості поданих заяв на конкретну спеціальність вцілому по Україні і від балів ЗНО, з якими ці заяви були подані.

Анастасія

пише:

Скажіть, будь ласка, якщо я отримала на олімпіаді в ЖДТУ додаткові бали, то їх можна використати тільки один раз, чи декілька?

begerskiy

пише:

Добрий день.
Ви зможете використати Ваші додаткові бали будь-яку кількість разів. Але тільки при подачі заяв до нашого університету і тільки на ті спеціальності на яких це передбачено.

Олександр

пише:

Доброго дня! Скажіть де я можу знайти питання чи тести для підготовки до іспиту ФІКТ ІПЗ. Якщо можна вкажіть пряме посилання.

begerskiy

пише:

Добрий день.
Питання для вступу для здобуття освітнього ступеня бакалавр на основі ОКР “Молодший спеціаліст”: https://vstup.ztu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/07/121_bakalavr.pdf
Питання для вступу для здобуття освітнього ступеня магістр: https://vstup.ztu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/04/121_magystr.pdf

Олена

пише:

Доброго дня. Мене цікавить спеціальність “Правоохоронна діяльність”:
– творчий конкурс здають всі разом в один день?

begerskiy

пише:

Добрий день.
Творчий конкурс проходить у вигляді усної співбесіди і запланований на один день. Якщо кількість вступників на цю спеціальність буде дуже великою, можливо до розкладу проведення творчого конкурсу будуть внесені відповідні зміни.

Валерія

пише:

Доброгодня! Підскажіть будь-ласка чи зможу я поступити до вашого університету, якщо у мене низькі бали ЗНО?

begerskiy

пише:

Добрий день.
Звісно Ви можете поступити до нашого університету, якщо по всіх предметах Ви отримали більше 100 балів.

Dmitriy

пише:

Доброго дня, при подачі документів на магістра можна використовувати закордонний паспорт замість звичайного?

begerskiy

пише:

Добрий день.
Так, оскільки необхідно документ, що підтверджує особу і громадянство.

Валентина

пише:

Добрий день!Коли буде на сайті терміни проведення іспитів на програмну інженерію на базі молодшого спеціаліста?Завтра вже 10 липня,а повної інформаціі немає

Катерина

пише:

Скажіть будь ласка де можна побачити максимальний і мінімальний обсяг держ замовлення вашого університету у 2018 році ?

Віта

пише:

Доброго дня, чи зможе дитина вступити на бюджет за пільгою(АТО), якщо низькі бали ЗНО?

begerskiy

пише:

Добрий день.
При вступі діти учасників бойових дій пільг не мають. Проте, якщо балів не вистачить для вступу на бюджет, такі абітурієнти мають право на переведення на вакантні місця державного замовлення.

Ольга

пише:

Доброго дня! Цікавить питання: якщо дитина(вступник) , батько якої учасник бойових дій, заява подається в електронному вигляді чи в паперовому?

begerskiy

пише:

Добрий день.
Особи, що мають спеціальні умови вступу (пільги) подають документи у паперовому вигляді.

Oleg

пише:

Чи потрібна медична довідка для вступу?

begerskiy

пише:

Добрий день.
Медична довідка не потрібна.

пише:

Підскажіть будь ласка, чи медична довідка не потрібна тільки у Вашому ВУЗі чи в інших теж? Моєму сину випускнику цього року в школі видали бланк медичної спраки і ми тепер не знаємо чи проходити комісію чи не потрібно.

begerskiy

пише:

Добрий день.
Згідно Умов прийому до закладів вищої освіти медична довідка необхідна лише для спеціальностей з особливими умовами навчання.
Проте краще уточнювати безпосередньо у тих ВНЗ, куди збираєтесь подавати документи.

Віталій

пише:

На який факультет я можу потрапити з такими предметами ЗНО як:Англійська, Українська, Історія?

begerskiy

пише:

Добрий день. Нажаль, у нашому університеті не має спеціальностей з таким переліком конкурсних предметів. Єдина спеціальність, куди Ви можете подавати документи – це “Правоохоронна діяльність”, але там замість третього конкурсного предмета передбачено творчий конкурс.

Юлія

пише:

У якій формі проходить творчий конкурс? І чи по одному чи відразу всі абітурієнти ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *