Центр інформаційної підтримки абітурієнтів ЖДТУ

Виникли питання щодо створення електронного кабінету або вибору майбутньої спеціальності?
Завітай у Центр інформаційної підтримки абітурієнтів (ЦІПА) Житомирського державного технологічного університету.
Ми Вам допоможемо!

4 коментарі for “Центр інформаційної підтримки абітурієнтів ЖДТУ”

Катерина

пише:

Доброго дня, як подати документи на вступ до ЖДТУ на факультет Публічного адміністрування в умовах карантину?

Марія

пише:

Доброго дня! Я закінчила в цьому році ЖДТУ і планую поступати в магістратуру на факультет ФЕМ( Підприємництво, торгівля і біржова діяльність). При вступі в 2014 році я не пройшла на бюджет маючи пільги ( дитина позбавлена батьківського піклування та інвалідність з дитинства 3-і групи) мене оформили на контракт, але через певний час , звертаючись в МОН мене перевели на бюджет. На даний час за певних причин в мене не було можливості прийти на 1-й вступний іспит і мені сказали поступати вже в вересні. Скажіть будь-ласка, я знаю що бюджетних місць при додатковому наборі не буде, але за мною залишається право після вступу звернення в Міністерство для оформлення мене на бюджетну основу ( по пільгам)?

begerskiy

Добрий день.
Нажаль при вступі до магістратури пільги взагалі не передбачені Умовами прийому до закладів вищої освіти у 2018 році.
Переведення на вакантні місця держаного замовлення можливе лише до 18 серпня. Тому у додатковий набір навіть переведення на бюджет буде неможливе. Ви матимете можливість переведення на бюджет тільки після першого семестру, у випадку звільнення бюджетного місця.