Круглий стіл: ЗНО-2017

Як це було

ЗаставкаСпільно з Управлінням освіти Житомирської міської ради, Вінницьким регіональним центром оцінювання якості освіти 21 жовтня 2016 року в Житомирському державному технологічному університеті відбувся Круглий стіл «ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ ТА ВСТУПНА КАМПАНІЯ-2017».

Близько 400 учнів міста і області відвідали КРУГЛИЙ СТІЛ, що втретє відбувся в Житомирському державному технологічному університеті. Учасникам заходу розповіли про особливості ЗНО-2017, майбутньої вступної кампанії та звернули увагу на проблеми минулорічного вступу.

Даний захід передбачав не лише виступи делегатів, але й виставкові експозиції сучасних наукових розробок, які використовуються під час навчального процесу в ЖДТУ для підготовки майбутніх фахівців та в сучасній виробничій сфері.

В ході круглого столу ректор ЖДТУ Віктор Євдокимов привітав всіх учасників даного заходу. Із вступним словом виступив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Матвій Хренов, який підкреслив важливість даної зустрічі для абітурієнтів з точки зору роз’яснень особливостей та нововведень складання зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

Заступник директора Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Людмила Марцева досить ґрунтовно розповіла про особливості проведення ЗНО-2017 та ДПА, які будуть проходити у вигляді тестування із ЗНО, наголосила на тому, що в 2016 році терміни реєстрації для проходження ЗНО скорочено до одного місяця. Повідомила в які терміни буде проведено реєстрацію для проходження майбутнього ЗНО, безпосередньо сесія тестування та державна підсумкова атестація.

Методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Ольга Борозенна наголосила на тому, що майбутнім абітурієнтам необхідно досить уважно підійти до визначення переліку предметів з яких вони будуть складати ЗНО та нагадала, що в наступному році кількість предметів ЗНО буде становити не більше 4 для однієї особи.

Від Управління освіти Житомирської міської ради виступили спеціаліст з питань загальної середньої освіти Єрмакова Ольга Олександрівна з інформацією про особливості проведення державної підсумкової атестації в загальноосвітніх навчальних закладах у 2017 році.

З роз’ясненням особливостей вступної кампанії 2017 року перед присутніми виступили ректор ЖДТУ Віктор Євдокимов та відповідальний секретар приймальної комісії Анатолій Дикий. Зокрема, повідомили, що Наказом Міністерства освіти і науки від 13 жовтня 2016 року № 1236 «Про затвердження Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році» затверджено Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2017 році. У виступі було роз’яснено усі нововведення та особливості вступної кампанії 2017 року, в тому числі, значення пріоритетності заяв; особливості подачі заяв та їх кількість; перелік конкурсних предметів для вступу до ВНЗ та вагові коефіцієнти, які їм присвоюються; перелік документів необхідних для зарахування до ВНЗ та строки прийому заяв та документів, які затверджено Умовами прийому до ВНЗ у 2017 році.

Зустріч відбувалася у дружній атмосфері та у формі відкритого діалогу, у зв’язку з чим присутні задавали питання доповідачам та отримували вичерпні відповіді.

Ознайомитися з усіма матеріалами круглого столу Ви зможете за посиланнями: