Вітаємо абітурієнтів, яких зараховано студентами ЖДТУ у 2014 році

Ректорат університету та члени Приймальної комісії вітають абітурієнтів, яких зараховано до складу студентів Житомирського державного технологічного університету за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» на базі повної загальної середньої освіти (денна форма навчання); за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» на основі ОКР “молодший спеціаліст”;  за освітньо-кваліфікаційним рівнем “спеціаліст”, “магістр” (денна та заочна форма навчання).

Висловлюємо вдячність Міністерству освіти і науки України за надане державне замовлення для підготовки фахівців за ОКР «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр» на 2014/2015 н.р.

Вітаємо професорсько-викладацький склад університету з виконанням обсягу державного замовлення на денну форму навчання в повному обсязі.