4 грудня відбулася лекція «Цікаве про інформаційні технології та права інтелектуальної власності» для старшокласників і студентів Житомира

4 грудня 2013 р. в ЖДТУ відбулася лекція «Цікаве про інформаційні технології та права інтелектуальної власності» для старшокласників і студентів Житомира

Організаторами лекції виступили ЖДТУ та компанія « ІСМ Україна ».

У рамках лекції адвокат, партнер практики ІТ і медіа права АТ «Юскутум», викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Київського університету права Дмитро Гадомський розповів про реалії створення, використання та захисту об’єктів інтелектуальної власності. За його словами, в умовах нової економіки нерідкі випадки, коли здавалося б незначні на перший погляд об’єкти інтелектуальної власності можуть коштувати набагато більше, ніж величезні корпорації.

Крім того, Дмитро Гадомський розкрив безліч нюансів створення, використання та захисту об’єктів інтелектуальної власності в Україні.

Після лекції студенти мали можливість поспілкуватися з Дмитром та задати хвилюючі їх питання. У рамках інтерактивної частини з’ясувалося, що деяка частина слухачів, які відвідали лекцію, вже серйозно замислюється про розробку та реєстрацію власних об’єктів інтелектуальної власності.

IP_ZSTU

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *