Результати пробного тестування з математики

Оголошено результати пробного тестування з математики серед учнів 11 класів, що відбулося 06 жовтня 2012 р. в Житомирському державному технологічному університеті.

Аналіз перевірки тестових завдань показав, що найбільш складними при розв’язанні були двобальні задачі №№ 25-32 і задачі по темам, що будуть вивчатися в 11 класі.

Нагадуємо, що задачі №№ 1-20 мали оцінку 0 або 1 бал, задачі №№ 21-24 складались з 4 простіших завдань, кожне з яких мало оцінку 0 або 1 бал, задачі №№ 25-32 мали оцінку 0 або 2 бали. Отже в цій шкалі максимальна оцінка рівна  бали. Ви можете свою оцінку порівняти з максимальною і зрозумієте, що потрібно ще багато працювати, щоб отримати максимальну оцінку при складанні ЗНО 2013.

Шановний учасник тренувального тестування з математики!

У Вас попереду напружений рік навчання. Є можливість поглибити свої знання з усіх предметів, що Ви будете складати в ЗНО 2013.

Ми можемо допомогти Вам у цьому і тому запрошуємо Вас на підготовче відділення Житомирського державного технологічного університету на навчання на підготовчих курсах (вечірніх або суботніх) з математики, української мови і літератури, фізики, історії України, іноземної мови, географії, біології та хімії.

Ми бажаємо Вам успішно закінчити школу, скласти ЗНО з найвищими балами і поступити в найкращий вуз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *