18 лютого 2012 р. в ЖДТУ відбувся День відкритих дверей

18 лютого 2012 року в приміщенні Житомирського державного технологічного університету відбувся День відкритих дверей, в якому взяли участь більше 700 учнів шкіл м. Житомира та Житомирської області та їх батьків. В межах Дня відкритих дверей за підтримки Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти проведено пробне тестування з історії України, географії, фізики та хімії серед учнів 11 класів.

Результати пробного тестування  (історія України, географія, фізика, хімія) розміщено на головній сторінці приймальної комісії університету та на інформаційних стендах головного корпусу університету.

Особи, які пройшли пробне тестування та мають бажання більш детально проаналізувати свої результати, а також ознайомитися з найбільш типовими помилками пробного тестування з історії України, географії, фізики, хімії, можуть задати запитання фахівцю та отримати вичерпну безкоштовну консультацію.

Слідкуйте за новинами на сайті – графік проведення консультацій буде розміщено пізніше.