Магістр: 163 «Біомедична інженерія»

Факультет інформаційно-комп’ютерних технологій (ФІКТ)

Спеціальність: 163 «Біомедична інженерія»

Освітньо-професійна програма: «Біомедична інженерія» (магістр)

 

Інформація про спеціальність

Стрімкий розвиток біотехнологій і медицини взагалі призводить до того, що в розвинених країнах світу біоінженерія входить у список найпрестижніших навчальних напрямів. Біоінженерами щороку створюються все більш сучасні і досконалі пристрої та прилади, які рятують і полегшують життя: кардіограф, кардіостимулятор, апарати штучного кровообігу, штучне серце, суглоби, кровоносні судини, протези, що керуються сигналами мозку і безліч інших надважливих приладів для діагностики, лікування та профілактики захворювань. В останні десятиліття медицина настільки щільно злилася з сучасними високотехнологічними розробками, що подальший її розвиток неможливий без великої кількості кваліфікованих біоінженерів, попит на яких щороку зростає. Детальніше про спеціальність.

 

Умови вступу

Для вступу на програму до Приймальної комісії слід подати документи згідно Правил прийому. Зарахування відбувається за результатами вступних випробувань. Детальніше про вступні випробування. Ліцензійний обсяг – 10 осіб.

 

Документи для вступу

Вступники на програму Біомедична інженерія подають заяву про участь у конкурсному відборі до університету, а також інші документі передбачені правилами прийому. Детальніше про документи для вступу.

 

Вартість навчання

Детальніше про вартість навчання.

 

Особливості навчання на магістерській програмі

Спеціальність «Біомедична інженерія» охоплює усі питання пов’язані з створенням, розробкою, експлуатацією, ремонтом і обслуговуванням біомедичних систем різноманітного призначення.

У процесі навчання майбутні фахівці-інженери оволодівають знаннями та навичками необхідними для подальшої професійної діяльності. Під час навчання наші студенти мають можливість отримати досвід роботи з сучасним обладнанням для діагностування, обслуговування, аналізу діагностичної інформації та здійснення лікування. Методика навчання і зміст матеріалу підібрано з врахуванням сучасних тенденцій розвитку біотехнологій і медичного обладнання. Детальніше про навчання на магістерській програмі.

 

Види практик
  • Виробнича практика
  • Наукова практика

Детальніше про види практик.

 

Можливості працевлаштування

Випускники спеціальності «Біомедична інженерія» працюють в таких лікувальних і лікувально діагностичних підприємствах, як:

  • Житомирська обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського
  • Комунальне підприємство “Обласний медичний консультативно-діагностичний центр”
  • Центральна міська лікарня №2
  • Ємільчинська центральна районна лікарня
  • Радомишльська центральна районна лікарня
  • ВАТ “Біоветфарм”
  • Медична амбулаторія (смт. Баранівка)
  • ПП “Око”

Детальніше про можливості працевлаштування.

 

Міжнародна мобільність

Студенти можуть приймати участь в програмах академічної мобільності студентів, аспірантів та викладачів між університетами партерами Житомирської політехніки, які дають змогу пройти навчання, стажування, практику у відомих університетах світу.

Кафедра має безпосередньо договір про співпрацю з Люблінським університетом технологій “Люблінська політехніка” (Люблін, Польща), де зараз проходять навчання в докторантурі та магістратурі випускники Ковалюк Ярослав та Вільчинський Євгеній.

У рамках програми Міністерства освіти і науки України щодо навчання студентів та аспірантів, стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних міжнародних навчальних закладах та наукових установах у 2012 році від кафедри була направлена студентка Брушук Ольга Ігорівна на навчання до Лондонського університету, Великобританія. В 2013 році там вона здобула кваліфікацію “магістр” за спеціальністю “Інформаційні системи”. Детальніше про міжнародну співпрацю. Детальніше про міжнародну мобільність.