051 «Економіка» (спеціалізація «Економіка підприємства»)

Факультет економіки та менеджменту (ФЕМ)

Спеціальність: 051 «Економіка» (спеціалізація «Економіка підприємства»)

 

Інформація про спеціальність

 

Шановний абітурієнт!

Напевно, тебе цікавить, що означає бути економістом. Якщо дуже коротко, то це означає УСПІХ! Ти переконаєшся у цьому самостійно, коли станеш нашим випускником. Навчаючись у нас, ти відкриєш для себе безліч можливостей для роботи та самореалізації. Адже ми навчаємо не лише певного фаху, ми вчимо бути успішними в тому, чим ти хочеш займатися.

Ти зможеш працювати в компанії або ж розвивати власний бізнес. Бути економістом значить мати вибір! Він буде у тебе! Обирай свій успіх разом з нами. Дозволь собі бути успішним, дозволь собі бути щасливим. Ми віримо, що з нами ти зможеш бути таким.

Ми хочемо аби ти навчився бути відкритим. Ми допоможемо розкрити свої таланти та реалізувати свою креативність. Ми вчимо бути гнучкими, швидко адаптуватися до середовища, в якому ти хочеш працювати. Чому? Тому що саме такими якостями мають володіти економіст та підприємець.

Коли ми говоримо про спеціальність 051 «Економіка», то маємо на увазі, в першу чергу, широкі можливості, які відкриваються перед Вами. Ця спеціальність дозволяє стати універсальним фахівцем, який зможе знайти достойну роботу з високою заробітною платою в більшості сфер, які сьогодні існують і розвиваються. Це і приватний бізнес (МСП чи великі підприємства), і державні установи (адміністрації, ОТГ, контролюючі органи, СБУ тощо), фінансовий сектор (банки, страхові компанії). Тобто ти отримаєш можливість працювати скрізь, де потрібно вміти аналізувати економічну діяльність та керувати бізнесом, організовувати та управляти людьми, втілювати в життя бізнес-проекти, будувати економічні плани та розробляти стратегії розвитку.

 

 

Навчальний процес
Інформація про те, що вивчається і хто навчає

 

Секрет нашого успіху криється в реалізації стратегії «3 П».

Плани. Практика. Працевлаштування.

До того ж ми постійно змінюємося і вдосконалюємося.

Ми пишаємося нашими переможцями, яких лише в цьому році вже 10 осіб. Це Марія Волосатова, Віктор Бужимський, Віра Вітюк, Оксана Гончарук, Мар’яна Качор, Надія Максимчук, Іван Новосьолов, Роман Оверчук, Катерина Сингаївська та Олександр Турський.

Для нас це дуже важливо, адже це перші перемоги, які ти зможеш записати до свого резюме. Так! Ми хочемо аби ти за час навчання почав працювати над своїм резюме. Тому ми готуємо для кожного студента рекомендаційний лист, до якого включаємо результати не лише вашого навчання, але й вашої участі у подібних заходах. Твої конкурси, семінари, зустрічі…вони разом створюють твій перший досвід професійної реалізації. Ми певні, що він буде успішним і приємним для тебе!!!

P3250277

Ми впевнені, що на вершині слави знайдеться місце і для тебе. Приходь, разом ми зможемо більше!

В процесі підготовки фахівця з економіки використовуються аудиторії з мультимедійним обладнанням та комп’ютерні класи.

Кафедра економіки та підприємництва

На кафедрі економіки та підприємництва на даний час працює 21 викладач, з них: 2 доктори економічних наук, 15 кандидатів наук, 4 старших викладачі. Водночас, на кафедрі працюють молоді, енергійні, комунікабельні викладачі. Середній вік кафедри – 42 роки.

Місія кафедри полягає в формуванні гармонійно розвиненої особистості — висококваліфікованого економіста, здатного в ринкових умовах приймати обґрунтовані господарські рішення і нести відповідальність за результативність діяльності підприємства.

Випускова кафедра має вагомий науково-методичний, дидактичний і навчально-виховний фундамент для збереження та збагачення класичної спадщини минулого й підняття її на вищий, адекватний новим інноваційним вимогам, щабель розвитку.

 

 

Фахові предмети

 

 • Економіка підприємства
 • Проектний аналіз
 • Стратегія підприємства
 • Бухгалтерський облік і аудит
 • Економіка і організація інноваційної діяльності
 • Планування і контроль на підприємстві
 • Ціноутворення
 • Управління витратами та контролінг
 • Економічна діагностика
 • Економічна безпека підприємства
 • Інформаційне забезпечення аналітичної діяльності
 • Бізнес-аналітика
 • Фінансовий план
 • Іноземна мова за професійним спрямуванням
 • Інформаційні системи за фаховим спрямуванням
 • Система показників в економіці
 • Інвестування
 • Міжнародна та регіональна економіка
 • Антикризове управління підприємством
 • Економіка і організація інноваційної діяльності
 • Оцінка вартості підприємства

На вибір студентів пропонуються дисципліни за переліком з навчального плану (25% годин). Студенти можуть додатково отримати поглиблену підготовку за іншими економічними або технічними напрямами.

Інфраструктура

Ось тут слід сказати не лише про кафедру економіки та підприємництва, а про весь університет в цілому. Адже над створенням комфортних умов для студентів ЖДТУ працює кожен в університеті і, в першу чергу, адміністрація на чолі з ректором. Тому можеш не сумніватися, тобі буде зручно і, звичайно, цікаво.

Для тебе сьогодні оновили аудиторії, комп’ютерні класи, зробили безкоштовний Wi-Fi. Університет сьогодні закінчує будівництво ще одного корпусу, де будуть розміщені нові сучасні лабораторії та навчальні аудиторії. Навіть актова зала і та повністю модернізована.

В університеті є автономне опалення, що зробить твоє навчання комфортним і приємним. Також в університеті наявна їдальня, з широким вибором свіжих та смачних страв, які доступні за своєю ціною. На території ЖДТУ є лаундж-зона і маленька кав’ярня.

Крім того, в університеті є великий вибір спортивних секцій та можливість участі в змаганнях та чемпіонатах різного рівня від обласного до міжнародного. Це баскетбол, волейбол, футбол, настільний теніс, бадмінтон, великий теніс, більярд, бойові мистецтва, важка атлетика. Список можна продовжувати.

Також існує багато інших гуртків, де кожен зможе знайти себе. Ви можете продовжити займатися танцями, співом, навіть, писати вірші.

Отже, запрошуємо тебе до нас навчатися за спеціальністю 051 «Економіка».

 

 

Навчальні аудиторії
Інформація про наші аудиторії

 

При підготовці студентів використовуються загальноуніверситетські аудиторії та комп’ютерні класи:

 

 

Практика та працевлаштування
Інформація про можливості працевлаштування та проходження практики

 

Співпраця із роботодавцями дозволяє відправляти наших студентів на практику на реально діючі підприємства, фірми, державні установи. Це реальна практика, яку проходять студенти спеціальності «Економіка». Тому, навчаючись у нас, ти отримуєш ще одну ключову перевагу, яка зробить тебе успішним.

Працевлаштування. Наступною перевагою навчання у нас за спеціальністю 051 «Економіка» є працевлаштування, з яким не мають проблем наші випускники.

Наші партнери:

ПАТ «Житомирський маслозавод»

ПАТ «Житомирський маслозавод»

ПАТ «Бердичівська фабрика одежі»

ПАТ «Бердичівська фабрика одежі»

ТОВ «Бердичівський пивоварний завод», м. Бердичів

ТОВ «Бердичівський пивоварний завод»

ПАТ «Житомирський комбінат силікатних виробів»

ПАТ «Житомирський комбінат силікатних виробів»

ПАТ «Житомирський м’ясокомбінат»

ПАТ «Житомирський м'ясокомбінат»

ТОВ «Андрушівський маслосирзавод»

ТДВ «ЖЛ», м. Житомир

ТДВ «ЖЛ»

ТОВ «Органік мілк», смт. Баранівка

ТОВ «Органік мілк»

Головне управління статистики в Житомирській області

Головне управління статистики в Житомирській області

Інститут сільського господарства Полісся НААН

Інститут сільського господарства Полісся НААН

ТОВ «ФЕРПЛАСТ-УКРАЇНА»

ТОВ «ФЕРПЛАСТ-УКРАЇНА»

 

 

Міжнародна мобільність
Відкрий для себе світ міжнародної мобільності

 

Вже кілька років поспіль за сприяння Чеського центру освіти і культури ім. Вацлава Длоугі Житомирського державного технологічного університету студенти економіки та підприємництва беруть участь у програмі академічної мобільності «Freemover», навчаючись у Південночеському університеті міста Чеське Будейовіце.

Ще однією чудовою можливістю на шляху до твого успіху стане участь у міжнародному проекті «Туреччина для Вас!» – «Відпочивай, працюй та навчайся в Туреччині!». Тобі залишилося лише обрати спеціальність «Економіка», про інше подбаємо ми!!!

 

 

Військова кафедра
Можливість проходження військової кафедри

 

Навчаючись за спеціальностями «Економіка», ти зможеш пройти військову підготовку на факультеті військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова.

Військова підготовка проводиться один навчальний день на тиждень або у строк від двох тижнів поточного семестру протягом двох років навчання.

При вступі громадяни проходять професійний психологічний відбір, тестування з допризовної підготовки та перевірку рівня фізичної підготовленості.

 

 

Наші випускники
Відгуки наших випускників

 

Колесник Ольга
Провідний фахівець туристичної фірми «Rent Top Apartments S.L.: Holiday and Business Accommodation Product Manager» (Іспанія м. Барселона)
Дякую всьому викладацькому складу кафедри економіки підприємства за практичний досвід у багатьох професійних та життєвих сферах, що дає нині змогу впевнено дивитись у майбутнє. Кожна дисципліна, а точніше кожен викладач вклали в нас частинку знань, а іноді і своєї душі, оскільки те, що ми собою представляємо нині – це результат їхньої невтомної праці. Про 5 років навчання в університеті я можу сказати, що це найкращі роки мого життя, тому що отримала великий досвід у житті, знайшла нові знайомства та близьких друзів, було багато яскравих моментів, ЖДТУ відкрив двері у велике та цікаве життя. СПАСИБІ!Колесник Ольга

 

Ковалевський Володимир
Головний аналітик з дослідження товарного ринку відділу маркетингу та збуту ПАТ “Токмацький ковальсько-штампувальний завод”
Спеціальність «Економіка підприємства» вже давно є однією з найбільш популярних серед молоді. Економісти, які отримали освіту за цією спеціальністю в технічних університетах, на конкретних прикладах, предметно та глибоко володіють професійними знаннями і навичками стосовно діяльності виробництва або функціонування галузі в цілому. Саме тому, випускники ЖДТУ є більш затребуваними спеціалістами на ринку праці.Ковалевський Володимир

 

Остапчук (Балицька) Надія
Економіст відділу економіки та заробітної плати ТОВ “Обербетон-Інвест”
В ЖДТУ я знайшла нових друзів, а завдяки викладачам не тільки здобула знання, а й сформувалась як особистість. Навчання за спеціальністю «Економіка підприємства» дало змогу в короткий термін перейти від теорії до практики. Багато з того, що я вивчала, мені стало в нагоді для роботи, і як би я того не хотіла, але тематика, що була найменш мені до вподоби, стала об’єктом моєї роботи. Тому, якщо Ви щось недовчили, обов’язково здобудете це в процесі роботи. Головне мати бажання і наснагу до отримання знань, кмітливість і гнучкість – це дасть можливість вирішити різні життєві ситуації, а знання з економічних дисциплін є необхідними в будь-якій сфері.Остапчук (Балицька) Надія

 

Городілов Іван
Начальник економічного відділу ТОВ «Андрушівський маслосирзавод»
Щиро хочу висловити слова подяки викладачам кафедри економіки підприємства за ті теоретичні знання і практичний досвід, які надали мені за час навчання в ЖДТУ. Набуті знання та навички допомагають мені кожен день на робочому місці. Відмінний колектив, отримані знання та цікава програма – ось чим запам’яталося навчання в ЖДТУ. Хотілося б побажати колективу університету подальшого розвитку та зростання кількості студентів.Городілов Іван

 

Кравцова Лариса
Заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунку пенсій в Управлінні пенсійного фонду України в Житомирському районі Житомирської області
Навчання за спеціальністю «Економіка підприємства» дозволяє опанувати глибокі та ґрунтовні знання з економічних дисциплін, що, у свою чергу, виступає основою забезпечення успішності як окремої людини, так і економіки України в цілому. За сучасних умов розвитку економічних відносин, спеціальність економіста набуває особливого значення, забезпечує широкі можливості працевлаштування, дає можливість реалізувати себе та отримати гідну заробітну плату.Кравцова Лариса

 

 

Ступені та рівні підготовки, терміни навчання

 

Ступені освіти Форма навчання Термін навчання
Бакалавр Денна та заочна 4 роки
Магістр Денна та заочна 1 рік та 4 місяці

 

 

Предмети ЗНО

 

Перелік конкурсних предметів Вагові коефіцієнти
Обов’язкові предмети
Українська мова та література 0,3
Математика 0,3
Предмети на вибір (вибирається один)
Іноземна мова (англійська мова, французька мова, німецька мова, іспанська мова) 0,3
Географія
Атестат, олімпіади, підготовчі курси
Атестат про повну загальну освіту 0,1

 

 

Вартість навчання
Інформація про контрактну форму та державне замовлення

 

Денна форма навчанняЗаочна форма навчання
Ступені освіти Термін навчання Ліцензовані обсяги прийому Обсяг державного замовлення Вартість навчання за місяць
Бакалавр 4 роки 30 15 1490 грн.
Магістр 1 рік та 4 місяці 30 1690 грн.
Ступені освіти Термін навчання Ліцензовані обсяги прийому Обсяг державного замовлення Вартість навчання за місяць
Бакалавр 4 роки 20 950 грн.
Магістр 1 рік та 4 місяці 20 1200 грн.

 

 

Контакти
Контактна інформація

 

10005, м. Житомир, вул. Чуднівська, 103

3 поверх, кабінети: 325-а, 330, 330-а

(0412) 24-09-93, (067) 411-07-08, (093) 315-79-18

ke_zstu@ukr.net
zdtu_fem@ukr.net

facebook.com/profile.php?id=100010357035052
fem-news.ztu.edu.ua
ztu.edu.ua